Актуальні новини

ЗМІ повідомили про погіршення стану Юлії Началової

Співачка Юлія Началова впала в кому і її підключили до апарату життєзабезпечення.

Днями в мережу потрапила новина, що російська співачка Юлія Началова потрапила до реанімації. Спершу представники артистки не коментували цю ситуацію, але незабаром в блозі співачки з'явилося звернення від прес-служби Юлії, в якому вони заспокоїли всіх фанатів, запевнивши, що немає причин для переживань, інформує .

"З артисткою все благополучно. Користуючись тимчасовим затишшям у зйомках масштабного шоу, в якому вона бере участь, Юлія проходить загальне обстеження організму в одній з клінік Москви. Як відомо, кілька років тому у Юлії діагностована подагра. Лікуванням цього захворювання вона перманентно займається", – йдеться в заяві, яка з'явилася в мережі два дні тому.

Але тепер у ЗМІ потрапила зовсім інша інформація. Якщо вірити джерелам, стан Юлії Началової погіршився, вона впала в кому і її підключили до апарату життєзабезпечення. "Стан Юлії оцінюється як важкий. Трагедія в родині. Ми всі хочемо, щоб вона швидше одужала. Ми всі про це молимося. Нам дуже важко", – сказала піар-агент артистки Анна Ісаєва.

Якщо вірити повідомленням ЗМІ, стан співачки погіршився з-за різкого стрибка цукру в крові і загострення подагри. Подейкують, причиною цього стали переживання через судові розгляди з колишнім коханим, хокеїстом Олександром Фроловим.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Українські кінопродюсери об'єдналися для зйомок документальних проєктів про війну в Україні

Залишити відповідь