Актуальні новини

Шеф-редактор Анна Жижа покидає проект “Ревізор” і Новий канал: подробиці

Зірка українського телебачення розповіла, чому прийняла таке рішення.

Ведуча Нового каналу та беззмінна шеф-редактор соціального реаліті "Ревізор" Анна Жижа залишає телеканал. За 11 років роботи на Новому Анна встигла взяти участь у створенні багатьох програм на різних посадах: випускаючий редактор, шеф-редактор, ведуча новин у "Репортері", ведуча проекту "Абзац!", постійний експерт пост-шоу "Пристрасті по Ревізору" та інших проектів каналу, інформує .

Про своє рішення про зміни Анна Жижа розповіла публічно:

"Всі 11 років на Новому я робила масу цікавої роботи, але за 9 сезонів в "Ревізорі", як мені здається, встигла сказати глядачеві все, що хотіла розповісти в жанрі соціальних розслідувань. На каналі відбувається трансформація, багато чого змінюється, і я вирішила, що це зручний випадок змінити моє життя. Днями я закінчила великий і складний шматок роботи: провела кілька етапів кастингів. В результаті творча рада вибрало нового ведучого для нового сезону проекту. Також я встигла знайти нових редакторів, з якими зараз щодня працюю, готуючи їх до першого відрядження. У новий сезон "Ревізор" заходить з оновленою командою і новими керівниками. Піти на цьому етапі, закривши всі попередні, вважаю правильним. Впевнена, що нікого не підведу таким своїм рішенням."

Анна Жижа була не тільки шеф-редактором і співведучою "Ревізора" (нещодавно проект покинув і Микола Тищенко), але і одним з творців соціального реаліті. Саме цей проект є найбільшою гордістю української топ-медійщиці.

""Ревізор" дав мені колосальний досвід! Це реаліті, де в будь-який момент може статися що завгодно, і важливо вміти "розрулювати" все прямо тут і зараз. Після такого досвіду я не боюся братися ні за один формат у світі."

Відомо, що на даний момент Анна Жижа тільки розглядає пропозиції від телеканалів і продакшнів, але поки не відповіла згодою ні на один із запропонованих варіантів. В пріоритеті у найбільш публічного шеф-редактора України на найближчий час – відпочинок після насичених трудових років. Але є те, що Анна назавжди забере з Нового каналу з собою: дружні стосунки з багатьма тепер вже екс-колегами.

  Виставки, які варто відвідати у Львові

"Неповторна атмосфера на Новому каналі була, в першу чергу, заслугою людей, які тут працювали. Мені пощастило співпрацювати з багатьма крутими ведучими, справжніми профі, і моє тепле ставлення до них незмінне! Приміром, у мене чудові стосунки з Сашею Педаном, який в моєму телефоні просто "Педанчик". Притула ще з часів "Підйом" підписаний як Притульчик, Оля Фреймут – як Фрейма зі смайликом в кінці. Я буду дуже тепло згадувати про роботу з ними. Якщо говорити про нашу "ревізорську" команду, про всі колективи Творчого об'єднання номер 1 – буде більш правильно назвати нас родиною. З багатьма ми співпрацювали по 10 років – це забагато для того, щоб вважати один одного просто колегами. А в часи "Абзацу!" мені пощастило працювати з Мішею Шамановим, Ірою Волковою та Андрієм Шабановим, і це був неймовірно цікавий, яскравий досвід! В "ТВ-Таблоїді" – моєму першому новоканальскому проекті – я попрацювала ще й з Оксаною Гутцайт, Вадимом Ярошенко. Тепле ставлення до всіх цих людей з роками не змінюється. І сподіваюся, що мій відхід з каналу на це ніяк не вплине. Спасибі ж хочу сказати абсолютно всім, хто носив і сьогодні носить зелену стрічку з новоканальским пропуском на шиї. Ви всі круті!

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

Залишити відповідь