Актуальні новини

Сьогодні Благовіщення Пресвятої Богородиці

Благовіщення Пресвятої Богородиці – це одне з найбільших свят православної церкви, дата якого не змінюється.

Благовіщення Пресвятої Богородиці – це одне з найбільших свят православної церкви, дата якого не змінюється.

За старим стилем свято припадає на 25 березня, а за новим – 7 квітня, передає .

Благовіщення Пресвятої Богородиці 2018 – одне із найголовніших свят у християнстві, воно належить до дванадцяти найважливіших після Пасхи. В цей день Архангел Гавриїл зійшов до Діви Марії з благою вістю про те, що незабаром вона народить Ісуса Христа. Це свято має в собі глибокий символізм, так як означає позбавлення від гріхів Єви, втілене в непорочне зачаття Марії. Святкування Благовіщення Пресвятої Богородиці почалося приблизно в III столітті. Однак під час радянської влади свято Благовіщення посилено викорінювалося урядом, а його прихильників переслідували.

Сьогодні ж усі християни з радістю відзначають і шанують свято Благовіщення, своїми привітаннями ми ще раз нагадуємо один одному про важливість свята і наповнюємо душу теплом.

Вітаємо з великим християнським святом – Благовіщенням Пресвятої Богородиці! Нехай все в житті приносити душевне задоволення, спокій, мир і гармонію. Хай дім наповниться затишком і достатком. Нехай чистими будуть помисли і дії. Щастя вам, добрих звісток, добра і любові. Нехай ваша віра буде непохитною!

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Всесвітній день черепахи — відзначають 23 травня

Залишити відповідь