Не для слабкої психіки!

Українська співачка Слава Камінська у своєму профілі Instagram показала відео, на якому вона зображена на операційному столі перед тим, як на неї надінуть маску для подачі наркозу. Камінська спантеличила фоловерів таким відео, адже толком не пояснила, що сталося. Багато підписників прийшли до висновку, що співачка лягла на операційний стіл для чергової пластичної операції, інформує Ukr.Media.

Слава показала, як її вводять в стан наркозу: дівчина лежить на операційному столі, з нею розмовляє лікар-анестезіолог, готуючи виконавицю до того, щоб занурити її в стан седації. Спочатку Славі вводять щось внутрішньовенно, після чого дівчині надягають маску, за якою пацієнтам подається наркотичний розчин. З цього приводу Камінська написала великий жартівливий пост, але толком не пояснила, які маніпуляції, крім наркозу, з нею проводили лікарі.

«Ну нарешті-то в мережі з’явиться підтвердження мого перебування на операційному столі. Діагнози прохання не вигадувати, доктор вже все поставив до вас», — написала Камінська в публікації, надавши кілька варіантів, чому вона опинилася на операційному столі. Фоловери відреагували на такий пост по-різному, багато хто вважає, що Слава вирішила зробити ще одну пластику.