Актуальні новини

Сорочинський ярмарок скасували вперше в історії через епідемію коронавірусу

Організатори скасували проведення національного Сорочинського ярмарку через пандемію коронавірусу і карантин. Про це йдеться у повідомленні на сайті ярмарку.

Організатори, зокрема, поскаржились на політику подвійних стандартів, за яких «найбільші оптові ринки працюють, а за скасування Сорочинського ярмарку збираються підписи».

«Не дивлячись на те, що епідемічна ситуація в Україні з захворюваністю на Covid-19 стабілізована, карантинні обмеження знімаються, працюють найбільші оптові ринки, а на серпень дозволено проведення масштабних виставок в Україні та заходів на Полтавщині, політика подвійних стандартів щодо Національного Сорочинського ярмарку триває, і тому ми не можемо піддавати можливій небезпеці тих, хто любить ярмарок і приїжджає на нього, людей, яких ми також любимо і поважаємо», – пояснили таке рішення організатори ярмарку.

Вони додали, що не дозволять окремим особам, які почали збір підписів проти проведення ярмарку, зашкодити іміджу заходу з багатовіковою історією.

Сорочинський ярмарок — один з найвідоміших ярмарків в Україні, що відбувається в селі Великі Сорочинці Миргородського району на Полтавщині. У 2018 році за 5 днів його встигли відвідати понад 100 тис. людей. Цьогоріч проведення ярмарку планувалося на 18-23 серпня.

Також на міжвідомчій нараді МЗС було вирішено, що »прибуття паломників-хасидів до міста Умань для проведення святкування у традиційному форматі є неможливим».

  Український кліпмейкер зняв кліп для Кеті Перрі: прем'єра Small Talk

Залишити відповідь