Актуальні новини

Спільно маємо захистити друковані ЗМІ, – Ірина Констанкевич

Перша заступниця голови  комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Ірина Костанкевич, виступаючи на Всеукраїнській нараді редакторів  25 березня, найперше запевнила представників засобів масової інформації, що питання друкованих ЗМІ постійно залишаються в полі зору гуманітарного комітету.
Про це йдеться у повідомленні Національної спілки журналістів України.
Депутатка повідомила, що в комітеті створена робоча група, яка найближчим часом має сформувати пул пропозицій для напрацювання ініціатив у законодавчому полі.
“Стосовно робочої групи з діяльності друкованих ЗМІ. Щоб її робота була ефективною і дієвою, щоб підготувати в комітеті та подати пропозиції, важливо, щоб у пропозиціях від ЗМІ було менше емоцій, а більше конкретики. Нам потрібен глибокий аналіз результатів і наслідків роздержавлення друкованих ЗМІ, і я би просила привернути увагу до того, що автори цієї реформи все ж таки не до кінця передбачили всі її наслідки. Тепер ми з вами маємо усі проблемні ситуації розрулити”, – повідомила Ірина Костанкевич. 
Вона також закликала редакторів більше комунікувати з новою владою на місцях, подавати до комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики конкретні пропозиції щодо поліпшення справ на інформаційному полі України.
“Ми готові до співпраці з усіма стейкхолдерами,  готові залучити до вирішення проблем журналістики всіх гравців на цьому ринку.  Можете повірити: народні депутати так само, як і журналісти, потерпаємо  за долю українців як нації, що формує свою національну ідентичність. І ми вважаємо, що заслуга друкованих ЗМІ в тому, що вони не лише доносять інформацію, але й формують національну ідентичність”, – підсумувала депутатка.

  Солістка групи KAZKA Олександра Зарицька розсекретила нові стосунки

Залишити відповідь