Зіркова матуся показала своїх дітей.

Українська співачка Ірина Федишин на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала фотографію своїх синів: Юрія та Олега, а також розповіла, чим її сім’я займається під час карантину. До речі, багато зірок українського шоу-бізнесу зараз говорять тільки про це, адже, як і мільйони людей у всьому світі, вони змушені перебувати практично весь час вдома, а їх діти не відвідують навчальні заклади, інформує Ukr.Media.

Ірина показала фото, на якому позують її двоє синочків. Співачка поділилася зі своїми фоловерами тим, як її сім’я проводить цей час, чим вони займаються і чим зіркова матуся розважає своїх дітей. Федишин помітила, що до карантину вона ставиться позитивно, вона бачить в цьому ряд плюсів, найголовніший з яких — співачка зможе присвятити весь цей час дітям. Вона намагається обмежити час, який її діти проводять в Інтернеті, але підтримує їх захоплення творчістю: ліплення, малювання, читання казок.

«У моєму випадку, коли я часто буваю на гастролях, то карантин зовсім нестрашний. Навпаки — це час, коли я більше можу побути разом із дітьми і приділити їм увагу. А ще — це час, коли можна більше позайматися творчістю. Адже у мене вдома є фортепіано, за яким я часто пишу пісні».