Українська виконавиця Наталія Могилевська на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram опублікувала знімки з нової фотосесії і присвятила публікацію Дню всіх закоханих. У пості співачка розповіла історію свого першого кохання: в 11 років Наталя закохалася в сусідського хлопчика, який потім переїхав. Але, історія на цьому не закінчилася…

Могилевська показала фото, на яких позує в червоному атласному платті і босоніж. Наталя вирішила згадати зворушливу історію першого кохання, яка надалі перевтілилася у велике і справжнє почуття. Виявляється, співачка в 11 років була закохана в сусідського хлопчика, який потім переїхав з їхнього двору. Але, спілкування дітей не припинилося. Хлопчик дарував Наталії квіти на останні гроші, і це по-дитячому було дуже зворушливо, інформує Ukr.Media.

“Десять років потому (якраз тоді вийшла пісня “Ла-ла-ла”) ми знову зустрілися і це вже було велике, справжнє кохання. Не було жодного поїзда або літака з гастролей, з якого він би не зустрів мене з квітами”, — розповіла виконавиця в публікації.

Підписники стали робити компліменти співачці і згадувати свої історії першого кохання.