Королева Великобританії Єлизавета II відібрала у Меган Маркл всі королівські прикраси. Відтепер герцогиня Сассекська не має права доступу до монаршої скарбниці, інформує Ukr.Media.

Крім іншого, Єлизавета II зажадала у дружини принца Гаррі повернути і ті коштовності, які їй були презентовані. Йдеться, у тому числі про кільце з величезним блакитним каменем, врученим герцогом Сассекським після офіційної церемонії одруження.

Інсайдери схильні стверджувати, що британська королева навіть натякала на повернення обручки Меган Маркл з діамантами з колекції матері принца Гаррі — Діани. Попри це, дружина онука Єлизавети II поки зуміла відстояти право на ювелірний виріб.

Нагадаємо, принц Гаррі і його дружина Меган Маркл в 2020-му відмовилися від королівських привілеїв і поїхали в Канаду. Цю подію навіть жартома стали називати “Мегзитом”, за аналогією з “Брекзитом” — виходом Великобританії з Європейського Союзу.

Подружжя виховує сина Арчі, який народився 6 травня 2019-го. У 2021-му Гаррі і Меган чекають другу дитину. Новину про вагітність знаменита пара повідомила в соцмережах.