Останній епізод популярного шоу перетворився на справжню драму.

Незважаючи на те, що фінал проєкту “Танці” уже відбувся, обговорення навколо нього не вщухають до теперішнього часу. Юля Саніна розповіла про свою суперницю у фіналі — Санту Дімопулос. Співачка вважає, що Санта повела себе нечесно, інформує Ukr.Media.

Саніна перед від’їздом до Єгипту дала інтерв’ю ютуб-проєкту “Ходять чутки”. У бесіді з Раміною Есхакзай артистка відверто повідала про своє ставлення до Санти Дімопулос, яка заявила в прямому ефірі, що віддає свій кубок Саніній.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Юля розповіла, що момент, коли суперниця віддала їй кубок, для неї став приниженням. Знаменитість підмітила, що якби Дімопулос вважала її гідною конкуренткою, то так би не зробила і її 2-ге місце прийняла б із повагою.

“Знаючи, що було за лаштунками і як її оточення марило цією перемогою, говорити про те, що їй не треба першого місця — це справжнє лицемірство”, — сказала Юля.

Вона повідала, що тоді, коли екс-віагрянка віддавала свою нагороду, їй захотілося втекти. Саніна прийняла своє “срібло” і кубки інших їй не треба. Виконавиця додала, що єдине, чого їй шкода, так це того, що вона так реально ставилася до перемоги і закликала до цього своїх фанів.

Крім того, співачка переконана, що на “Танцях” абсолютно чесно порахували голоси і за Дімопулос насправді голосувало значно більше глядачів.