Актуальні новини

Справжнісінький марафон: Львівський оркестр виступив на кількох міжнародних фестивалях у Франції

Йдеться про колектив Львівської дитячої школи мистецтв №5 «Львівські фанфари», який упродовж  двох з половиною тижнів відвідав у Франції шість міжнародних фестивалів духових оркестрів. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.За словами керівника школи мистецтв Андріяна Леськіва, оркестранти виступали у містах Дінь-ле-Бен, Сент Шеллі, Дакс, Манд, Монпельє та Камо.

Музиканти проїхали близько 7 тисяч кілометрів, зіграли 31 концерт. «Це унікально і знаково для колективу, враховуючи, що більшість-марш парадів за тривалістю – 2 години!!! 2 години нон-стоп музики! – зазначив на своїй ФБ-сторінці керівник колективу. – Загалом у нас було близько 45 годин живого звучання і близько 20 годин на розігрування, а це дорівнює 65 годин, тобто приблизно 86 уроків по 45 хвилин. Отож 2,5 тижні фестивалів – це як цілий рік навчання в школі…».

Довідково:
Духовий оркестр «Львівські фанфари» дитячої школи мистецтв №5  створений 1982 року.
Неодноразовий переможець обласного огляду конкурсу духових оркестрів Львівської області. Всі виступи оркестру в концертних залах міста та області глядачі сприймали залюбки.
У репертуарі оркестру – українські народні пісні, колядки, релігійні пісні, найкращі зразки світової, джазової та популярної музики.
Диригент і художній керівник оркестру – директор школи Андріян Леськів, автор багатьох перекладів та аранжувань для оркестру (випускник Львівської музичної академії, учасник багатьох міжнародних фестивалів духових оркестрів в Італії, Польщі, Німеччині, Франції, Голландії, Україні).
Оркестр «Львівські фанфари» – лауреат 3-го ступеня у відкритій категорії ХХ міжнародного фестивалю-конкурсу духових оркестрів у місті Рибнік (Польща) (2011 рік), також цього ж року отримав відзнаки міжнародних фестивалів в містах Стальова Воля, Хожув і Пулави (Польща) та став володарем Гран-Прі Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги». 
У наступні роки «Львівські фанфари» вибороли приз глядацьких симпатій на міжнародних фестивалях духових оркестрів у містах Скала, Свіднік та Гродзіськ Вєлькопольський (Польща), стали лауреатом 2-го ступеня у відкритій категорії на ХХІ міжнародному фестивалі у м. Рибнік (Польща), вибороли 1 місце на обласному конкурсі духових оркестрів ім. Богдана Сапелюка та Гран-Прі міжнародного фестивалю-конкурсу у м. Лобез (Польща).
Тетяна КОЗИРЄВА, «День»
Фото Львівської міської ради

  У Палаці Потоцьких виставили портрет його замовника

Залишити відповідь