Стала відома правда, чому Елджей розлучився з Івлєєвою. Досить послухати слова в його пісні.

На початку літа зіркова пара розповіла про паузу у відносинах, переконуючи, що це обопільне рішення і вони занудьгували від сімейного життя. Але у репера вийшли нові треки, і стало ясно — все не так просто, інформує Ukr.Media.

У недавньому інтерв’ю Настя підтвердила теорію фанатів, розповівши, що досі дуже сильно кохає Елджея. Крім того, ще до чуток про розставання Івлєєва зізналася, що один з її найбільших страхів — втратити чоловіка. Але фанатам парочки ніяких заяв не потрібно, щоб зрозуміти, як йдуть справи насправді.

Все це тривало протягом, напевно, місяців чотирьох. Я не можу сказати, що це легко. Що ми один одного розлюбили і все: “Давай, чао-какао!” — Ні. Це складно. Це дуже боляче. І важко. Складно повірити, що таке велике почуття може згасати.

Судячи з тексту треку “вона тебе любить” слави Марлоу, в записі якого взяв участь Узенюк, Івлєєва намагалася боротися за відносини, приїжджала до нього, дзвонила друзям. Але це тільки дратувало репера, адже він вже був готовий почати новий етап свого життя.

Уривок тексту “Вона тебе любить”:

“Ти мені подобалася колишньою…

Прошу, тільки ніякого стеження…

Досить так бігти за мною, адже я вже охолов…”.

Нагадаємо, останні місяці телеведуча Настя Івлєєва і репер Олексій Узенюк, більше відомий під псевдонімом Елджей, намагалися зробити вигляд, що їх розставання — і не розставання зовсім. Хлопці розповідали, що вони занудьгували разом, вирішили роз’їхатися і зустрічатися раз на тиждень. Тепер фанатам ясно, що реальність сильно відрізнялася від офіційних заяв.