Актуальні новини

Україна почне повернення всіх своїх історичних та культурних цінностей -Зеленський

Україна розпочинає процес повернення усього того, що належить нашій країні, у тому числі історичні й культурні цінності.
Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час виступу на офіційних урочистостях з нагоди Дня Незалежності України у центрі столиці, повідомляє “Укрінформ”.
“Ми будемо повертати не тільки своїх, ми будемо повертати своє. Це історичні та культурні цінності нашої держави, які перебувають за кордоном. Ми більше ніколи й нікому не подаруємо жоден камінчик нашої історії, не дамо окуповувати жодну сторінку нашої історії, анексувати наших письменників, наших науковців, наших героїв, які перемагали нацизм”, – сказав Зеленський.
Він також наголосив, що нині справедливо говорити про 30-ту річницю саме відновлення Незалежності України й наша держава нарешті усвідомлює це та пишається цим.
“Я вітаю всіх нас із цим великим і важливим днем. Сьогодні ми відзначаємо 30 річницю проголошення Незалежності України, 30 річницю її здобуття, а справедливіше, на мій погляд, сказати 30-ту річницю відновлення незалежності України. Бо 24 серпня 1991 року Україна відновила свою державність, а 24 серпня 2021 року Україна нарешті усвідомлює це, говорить про це, пишається цим”, – підкреслив Зеленський.
Президент зазначив, що українська історія і наша держава унікальні.

  Замок у Свіржі відкрили для екскурсій

Залишити відповідь