Ніна Матвієнко розлучилася з чоловіком після 50 років шлюбу. Відома українська співачка попросила його переїхати на сімейну дачу.

Відома українська та радянська виконавиця Ніна Матвієнко ошелешила своїх шанувальників новиною про те, що після 50 років шлюбу вона розлучається з чоловіком Петром Гончаром. Пара більше не живе разом. Ніна Митрофанівна попросила чоловіка з’їхати на їх сімейну дачу, щоб більше не бачитися з ним у своєму будинку. 74-річна співачка зараз живе в Києві разом з донькою Антоніною та її чоловіком. Ніна Митрофанівна не може дозволити собі власне житло через те, що отримує 15 тисяч гривень пенсії і рідко співає на корпоративах. На нове житло у Матвієнка немає коштів, інформує Ukr.Media.

Ніна Митрофанівна зізналася, що сама попросила чоловіка «кинути її».

“Ми не скандалили, було усвідомлення, що від нього немає ніякої користі в будинку”, — розповіла співачка.

Вона дозволила екс-чоловікові говорити, що це він залишив її для того, щоб чоловік зберіг свою чоловічу гідність. За зізнанням артистки, вона втомилася відчувати себе сильною у відносинах і утримувати художника. Образи вона на чоловіка не тримає, адже питання розставання з ним вже «не болить».

“Все життя я виконувала функції чоловіка, утримувала сім’ю. Навіщо мені це в старості? У нього ніколи не було грошей. Ми жили завжди за мої гроші”, — зазначила Ніна Митрофанівна.