Ця сума набагато менша, ніж усі думають.

Екс-чоловік співачки Слави Камінської дав відверте інтерв’ю, в якому розповів про те, як популярність впливає на його професію. Також торкнувся теми заробітку пластичного хірурга, а також розповів про те, як уперше зрозумів, що хоче бути лікарем. Едгар зазначив, що публічність негативно позначається на ньому. Йому хотілося б бути хорошим і багатим хірургом, але не таким популярним. Адже навіть на відпочинок чоловік не може з’їздити без обговорень, інформує Ukr.Media.

За словами хірурга, йому досить важко через власну популярність. Він хотів би, як і всі звичайні люди, відправитися у відпустку, щоб його не фотографували і потім не обговорювали в мережі. Також Едгар торкнувся теми грошей, і зазначив: він заробляє менше, ніж усі думають. І якщо пластика грудей коштує десять тисяч євро, то не всі ці гроші лікар кладе собі в кишеню.

“Всі думають, він заробляє десь 300 тисяч євро на місяць. Але ніхто не думає, яка вартість, наприклад, хорошого УЗД-апарату. А це не менше 100 тисяч євро. Якщо брати по 400 гривень за УЗД-діагностику, то скільки часу доведеться відпрацьовувати весь апарат? Десь чотири роки. А за цей час вже потрібно купувати новий. Тому маючи бізнес, ти заробляєш, зазвичай, значно менше”.

Проте Камінський радий, що працює лікарем, адже це була його мрія з п’яти років.