Фінал #танціззіркамиchallenge: названа остання трійка учасників шоу.

Ось і підійшов до кінця #танціззіркамиchallenge. Буквально кілька хвилин тому стали відомі імена останніх трьох учасників нового сезону танцювального проекту. Хто ж із зірок вже 25 серпня вийде на паркет "Танці з зірками", дізнайтеся прямо зараз, інформує .

Нещодавно до учасників шоу "Танці з зірками" приєдналися репер Серьога і гімнастка Анна Різатдінова. Тепер же чарівний дискобол, який визначає конкурсантів проекту, прикотився до ще однієї трійки українських зірок.

Так, зовсім скоро на паркет "Танці з зірками" вийде актриса і зірка студії "Квартал 95" Олена Кравець, співачка і ведуча "Життя відомих людей" TAYANNA і яскравий артист, тренер "Голос. Діти" Дзідзьо.

Зірка студії "Квартал 95" зізналася, що від проекту чекає нового досвіду, задоволення і куражу.

"Багатого танцювального досвіду в мене немає. У ранньому дитинстві, років у 6, я танцювала в народному ансамблі "Сувенір" у Кривому Розі і потім вже після народження старшої дочки трохи займалася в Київській школі-студії балету "Тодес", просто для себе."

Своїми емоціями від участі поділилася співачка TAYANNA:

"Коли мені передали естафету #танціззіркамиchallenge, я не сумнівалася ні секунди. Я дивилася всі сезони і останні два роки мріяла, що сама одного разу вийду на паркет. Як бачите, мрії збуваються. Незважаючи на те, що раніше я ніде не танцювала, а бальні танці для мене взагалі "космос", я в неймовірному передчутті. Мені здається, що в танцях я зможу відкрити в собі нові грані."

Не залишився осторонь і Дзідзьо. Артист розповів, що ще з першого сезону мріяв взяти участь у шоу.

"Звичайно, за фактом зважитися було не так просто, адже я знаю, скільки буде складних випробувань, але це один з моїх викликів. А по життю я їх приймаю і гідно проходжу. А з танцями у мене є своя, незакінчена історія. Ще в студентські роки у мене з ними не зав'язалися стосунки. Коли у нас в університеті проходили уроки хореографії, я стояв осторонь з виразом обличчя: "Ви хочете, щоб я танцював?!". Ось тепер я усвідомив помилку і буду закривати цей гештальт."

  Голова журі Каннського фестивалю назвав Путіна бандитом

Нагадаємо, учасниками грандіозного шоу стали ведучий Володимир Остапчук, акторка "Дизель шоу" Вікторія Булітко, актор Михайло Кукуюк, народна улюблениця Надія Матвєєва і зірки серіалів "Хороший хлопець", "У неділю рано зілля копала" та "Фортечна" — Олексій Яровенко і Ксенія Мішина.

Також на паркет з 25 серпня вийдуть зірка "Сніданок з 1+1" Людмила Барбір, епатажна співачка MARUV, ведучий "Одруження наосліп" Даніель Салем, відомий репер Серьога і призерка олімпійських ігор з художньої гімнастики Анна Різатдінова.