Новий комедійний серіал.

Студія «Квартал 95» у столичному кінотеатрі «Сінема-Сіті» презентувала новий комедійний серіал — «Папік», інформує Ukr.Media.

Головні ролі в ньому виконали знаменитий український актор Станіслав Боклан і актриса Дарина Петрожицька.

Перші серії ліричної комедії побачили представники ЗМІ, зіркові гості, а також члени знімальної групи на чолі з режисером Андрієм Яковлєвим. Були присутні на показі і виконавці головних ролей серіалу. Перед переглядом Боклан і Петрожицька зізналися, що хвилюються, як глядачі сприймуть нову сучасну історію про вічну «проблему батьків та дітей».

Ліричний комедійний серіал оповідає про взаємини людей різних поколінь, у якому головні герої — представники двох абсолютно різних прошарків суспільства. Це історія самотнього бідного діда, колись популярного актора кіно, який, сам того не очікуючи, занурюється в життя багатих людей. І все це завдяки випадковому знайомству з мисливицею на «папіків», 28-річною Лізою.

“Ні для кого не секрет, що Станіслав Володимирович уже давно відомий артист та професіонал із великої літери, працювати з яким, до речі, одне задоволення, — каже режисер Андрій Яковлєв. — Але в серіалі нам вдалося створити йому абсолютно інший образ, що відрізняється від усього того, що він грав до цього. Відповідно, для такого професіонала потрібна була гідна партнерка. І з цією роллю чудово впоралася молода талановита акторка Даша Петрожицька, яку особисто я вважаю справжнім відкриттям нашого кінематографу. У нас склався творчий союз, результатом якого став «Папік». Сподіваюся, що глядачі гідно оцінять його”.

Що стосується думки перших глядачів, вони виходили з кінозалу в піднесеному настрої, усі сходилися на тому, що нарешті в телеефірі з’явиться справжня зворушлива історія з героями, які живуть серед нас.

  ЗМІ повідомили про погіршення стану Юлії Началової

Не пропустіть, лірична комедія «Папік» стартує на «1+1» вже 2 грудня.