Співачку звинуватили в плагіаті.

За крадіжку пісні 2009 року "Joyful Noise" реп-виконавця Flame, в якій співачку Кеті Перрі визнали винною в кінці липня, вона і її лейбл зобов'язані виплатити 3,33 мільйона доларів, інформує .

До такого рішення прийшла колегія присяжних.

30 липня журі присяжних федерального суду Лос-Анджелеса визнали Перрі винною в крадіжці елементів композиції чорношкірого репера. Однак не вирішило питання про покарання. Вчора, 1 серпня, присяжні зійшлися на думці, що поп-зірка повинна виплатити виконавцеві Flame майже три мільйони доларів.

Адвокати Маркуса Грея (справжнє ім'я репера) і двох його співавторів вимагали компенсації в розмірі майже 20 мільйонів. Захист Перрі був згодний тільки на 360 000 доларів, обґрунтувавши вимоги позивачів їх жадібністю, а не бажанням добитися справедливості.

"Вони не шукають справедливості. Вони прагнуть отримати як можна більше грошей", — сказав присяжним адвокат обвинуваченої Аарон М. Уейс.

Позивачі ж стверджували, що звукозаписна компанія співачки Capitol Records отримала понад 31 мільйон доларів за вкрадений сингл "Dark Horse" і альбом, в який він увійшов. А саму Перрі за цю пісню номінували на "Греммі". Однак представники лейблу заперечили, що більша частина заробленої суми пішла на покриття виробничих витрат.

У результаті суд присяжних зобов'язав зірку виплатити Грею 550 тисяч доларів. А ще 2,78 мільйона заплатить лейбл.