Актуальні новини

Сумна звістка: помер відомий народний артист України

Помер на 66 році життя народний артист України Сергій Романюк.

У віці 65 років помер народний артист України, актор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка Сергій Романюк, інформує .

Про це повідомив голова міської адміністрації Руслан Марциков на своїй сторінці в Facebook.

«До глибини душі вразила звістка про смерть актора Сергія Романюка… Незважаючи на вік, він був сповнений енергії і планів. Готувався до виступів з «Новим театром» і міг дати фору будь-якому молодому. Від нього йшов неймовірний позитив і така душевна, ненав'язлива мудрість.

Мало що в цій скромній, простій людині видавало зірку екранів, народного артиста… Спочивай з миром! Ми обов'язково будемо пам'ятати Сергія Романюка – великого актора і людину», – йдеться в повідомленні.

Довідка

Сергій Романюк народився 21 липня 1953 року в Кривому Розі Дніпропетровської області.

Актор з 1972 року грав в Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка. В 1998 році отримав звання народного артиста України. Одразу у 1973 році він закінчив Студію Національного драматичного театру імені Івана Франка.

За час своєї кар'єри встиг також знятися в 40 фільмах і втілити в кадрі і на сцені сотні ролей. Зокрема, він відомий за ролями в таких кінопроектах як «Роксолана», «День народження буржуя 2», «Чорна рада», «Мамай». Також він знімався в серіалі «Повернення Мухтара 2» і в кліпі групи Віа Гра «Біологія».

Сам Романюк вважав найбільш видатною своєю роботою роль митрополита Шептицького в фільмі «Владика Андрій», яку він отримав після п'яти проб.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Зʼявилися деталі сюжету фільму іранського режисера Мохаммеда Расулофа

Залишити відповідь