Хлопчика став головним героєм в новому кліпі на пісню “Падає сніг”.

Малюк Іван, якого батьки ретельно приховували від сторонніх очей, став головним героєм нового кліп Тарабарової на новорічну пісню “Падає сніг”, інформує Ukr.Media.

“Можливо, як будь-яка мати, я скажу дуже банальні речі: Іван — це диво, його посмішка робить мене щасливою. В нього очі батька та ямочки на щічках, але мій носик та характер. Існує багато забобонів щодо того, чи показувати обличчя дитини. Ми із чоловіком довго вагалися, але все вирішив щасливий випадок: коли я написала дуже теплу новорічну пісню “Падає сніг”, то одразу зрозуміла, що відео на неї теж мусить бути теплим, родинним. А коли пісню почув наш син — то одразу вперше в житті почав аплодувати, тож доля головного героя була вирішена миттєво, ” — поділилася Світлана.

У своїх соціальних мережах Світлана висловила окрему подяку друзям, які взяли участь у зйомках кліпу: Соломії Вітвіцькій і Владу Кочаткову, Наталці Карпі, Олені Шоптенко, Тимуру і Інні Мірошниченкам, Микиті Добриніну і Даші Квитковой, Катерині Орловій, Олі Сизовой, Катерині Кантемір, Олені Павленко, Олександру Сосину, Андрію та Олесі Порадовским, Івану Литвинову, Андрію Кадомцеву.

І, звичайно ж, співачка подякувала своєму чоловіку Олексію, родині, близьким і всім, хто на світлій стороні музики.