Такого ще не було: Дмитро Комаров вперше відправиться в експедицію по Україні. Новий захоплюючий спецпроект.

Головний мандрівник країни Дмитро Комаров вперше відправиться в експедицію по Україні, щоб розкрити туристичний потенціал нашої країни і показати, де відпочивати цього літа, що подивитися і як відчути справжній екстрим, інформує Ukr.Media.

До 30-річчя Незалежності України головний мандрівник країни Дмитро Комаров приготував особливий сюрприз. Зовсім скоро на “1 + 1” відбудеться прем’єра спецпроекту “Мандруй Україною з Дмитром Комаровим”, який чекають мільйони телеглядачів.

Вперше телемандрівник відправиться досліджувати не далекі екзотичні куточки світу, а свою рідну Україну. Використовуючи свій фірмовий стиль і величезний досвід подорожей, Дмитро Комаров покаже Україну такою, якою її не бачив ще ніхто. Активний відпочинок, екстрим і незвичайні місця — тільки вже не в далеких країнах, а на рідній землі.

Цього разу він подорожуватиме не маловідомими і майже недоступними місцями, а туристичними стежками кращих локацій України, щоб на власному досвіді довести: відпочинок в рідній країні — нічим не гірше, і навіть краще, ніж на популярних світових курортах. Крім уже відомих туристичних напрямків, Дмитро Комаров відкриє нові місця для відпочинку.

“Який він — п’ятизірковий відпочинок на “українських Мальдівах”? Де знайти Венецію, не виїжджаючи за межі своєї країни? Що водиться в українській Амазонці? Я покажу вам справжні чудеса нашої країни. Україна настільки яскрава і вражаюча, що тут знайде собі відпочинок до душі і справжній екстремал, і прихильник романтичного відпочинку на морському узбережжі, і шукач містичних пам’яток і місць сили, і навіть досвідчений гастрономічний турист. Ми покажемо українцям популярні місця відпочинку з нового ракурсу і відкриємо нові туристичні напрямки”, — поділився Дмитро Комаров.

Кожен з випусків “Мандруй Україною з Дмитром Комаровим” розкриватиме туристичний потенціал країни в певній сфері. Телеглядачі побачать Україну екзотичну — з повним зануренням у світ дикої природи, уроками виживання в справжній пустелі і сафарі. Вони відкриють Україну романтичну — з райськими островами, чистою прозорою водою і кращими місцями для insta-фото. Містична Україна вразить давніми обрядами мольфарів та місцями неймовірної сили в Карпатах. Є й екстремальний туризм в нашій країні — із захоплюючими дух польотами, стрімкими падіннями і карколомними рекордами між небом і землею.

  Kамалія виставила в соціальних мережах відео першого виводка курчат

Досліджуючи оздоровчі можливості рідної країни, Дмитро Комаров побуває на українському Мертвому морі і розповість про маловідомі, але по-справжньому цілющі місця. І на десерт телеглядачам відкриється гастрономічна Україна — не всім відомо, що наша країна славиться не тільки смачними стравами, а й вишуканими делікатесами.