Актуальні новини

Стала відома дата прем’єри серіалу “Слуга народу-3”

"Слуга народу-3" все-таки вийде на телеекрани і дата прем’єри вже відома.

Нарешті, з'явилися новини по темі, яка зараз викликає такий великий резонанс у Мережі. Зважаючи на ситуацію з виборами в Україні (Володимир Зеленський – один з кандидатів в президенти), в суспільстві багато задавалися питанням про те, чи вийде продовження серіалу "Слуга народу-3". І відповідь на це питання є. "Слуга народу-3" вийде і дата прем'єри вже відома, інформує .

27 березня о 20:45 на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра трьохсерійного серіалу "Слуга народу-3" виробництва студії "Квартал 95".

За сюжетом, у житті країни настають темні часи: Василь Голобородько перебуває у в'язниці за звинуваченням в організації державного перевороту. Президентську присягу приймає Дмитро Суриков. І він – тільки перший персонаж в ряді темних особистостей політики, через які доведеться пройти українському народу.

Головні ролі в картині виконали Володимир Зеленський, Євгеній Кошовий, Станіслав Боклан, Ольга Жуковцова, Олена Кравець, Валерій Жидков, Міка Фаталов, Олександр Пікалов, Юрій Крапов.

Виробництвом серіалу займається студія "Квартал 95". Третю частину стрічки створив режисер-постановник Олексій Кирющенко. Продюсерами стали Володимир Зеленський, Андрій Яковлєв, Сергій Шефір, Борис Шефір, Олексій Кирющенко.

Автори сценарію: Андрій Яковлєв, Олексій Кирющенко, Юрій Костюк, Юрій Микуленко, Дмитро Григоренко, Валерій Жидков, Андрій Ільків, Андрій Нестеров, Андрій Авсеюшкін, Олексій Жук. Оператор-постановник – Сергій Кошель.

Нагадаємо, попередні два сезони т/с "Слуга народу" пройшли з високими показниками телеперегляду. Перший сезон став найбільш рейтинговим серіалом на українському телебаченні в осінньому сезоні 2015 року. Прем'єра другого сезону відбулася у жовтні 2017 року і перші серії очолили ТОП найрейтинговіших серіалів осені 2017 (18-54 України/50К+).

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  20 березня – Василь Капельник: традиції, обряди та прикмети

Залишити відповідь