Тамара Віталіївна вірила, що у її дочки все вийде.

Приватне життя зірок, як зазвичай, цікавить прихильників не менше, ніж їхня творчість. Тому зараз всі обговорюють одкровення мами Віри Брежнєвої, які проливають світло на життя знаменитої співачки, інформує .

Так, ексклюзивно в програмі "Ранок з Україною", мама відомої співачки Віри Брежнєвої — Тамара Галушка — розповіла, як виховувала дочок і які у неї стосунки з зятями.

Це зараз Віра Брежнєва — мрія мільйонів чоловіків. А в шкільні роки одна з найкрасивіших сучасних співачок була гидким каченям. Віра носила коротку стрижку і окуляри, а однокласники придумували для неї образливі прізвиська. І тільки мама була переконана, що одного разу гидке каченя стане прекрасною царівною-лебедєм.

"Їй було 14 років, і я якось, не знаю, за натхненням сказала, що її повинен знати весь світ."

Віра росла в багатодітній сім'ї. У співачки троє сестер: старша — Галина і молодші за Віру двійнята Настя та Віка. Жили бідно, про дорогі наряди Віра і не мріяла. Коли дівчині було 11 років, тато став інвалідом і мамі довелося піднімати чотирьох дітей на свою невелику зарплату.

Віра допомагала, як могла. Однокласники розповідають, що після школи майбутня поп-діва працювала посудомийкою і торгувала на ринку. Однак, ця працьовитість і сила характеру згодом їй знадобилися.

Мама зірки зізнається, новину про те, що Віра пройшла кастинг у "ВіаГру" сприйняла з побоюванням. Але все ж таки відпустила і взяла на себе виховання внучки Соні — дочки Віри, якій у той час було всього 2 роки.

"Я ходила на шкільні збори. Знала все, що відбувалося в школі. Вчителі знали мене, я знала вчителів, знала директорів всіх шкіл, в яких навчалася Соня."

  Міжнародний день архівів — 9 червня

І всі жертви окупилися з лишком. При цьому Тамара Віталіївна не втручається в особисте життя дочок. Каже, що для неї головне, щоб дівчата були щасливі.

"Я думаю, що мої зяті мене за це і люблять. Тому що я, перебуваючи у кожного з них в сім'ї, не втручаюся ні в уклад, ні у виховання дітей. Довіра і віра, все ж віра — це ключове слово у відношенні до дитини."

– коментує мама Віри Брежнєвої. І з цим складно сперечатися.

Також нагадаємо, що сьогодні відзначає день народження чоловік Віри — Костянтин Меладзе.