Актуальні новини

СБУ заборонила в’їзд в Україну 83 російським журналістам

Служба безпеки України заборонила в’їзд в Україну 83 російським журналістам. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав радник голови СБУ Маркіян Лубківський.
“За час агресії Росії проти України СБУ заборонила в’їзд в Україну 83 (!) російським журналістам, які представляють, зокрема, такі російські ЗМІ, як: “Зірка”, ВГТРК, “LifeNews” та багато інших (10 – примусово повернуто, 73 не допущено на нашу територію”, – написав він.
Зокрема, він написав, що СБУ примусово повертає з України журналістів і працівників засобів масової інформації РФ. Так, СБУ повернула в Росію 4 журналістів LifeNews, 3 – ВГТРК, 1 з каналу “Росія” та інших.
“Зауважу, що всі рішення про заборону в’їзду приймалися на підставі наявності достатньої інформації про вчинення конкретним представником російських мас-медіа відповідних діянь, що суперечать інтересам забезпечення національної безпеки України, – додав Лубківський.
Також він зазначив, що переважна більшість співробітників російських ЗМІ потрапляє на територію України нелегально, через неконтрольовані українськими прикордонниками пункти пропуску, у т.ч. з території окупованого Криму.

Post by Markian Lubkivskyi.

 

  11 вересня – Усікновення Глави Іоанна Предтечі: історія, традиції та прикмети свята

Залишити відповідь