Італійський бізнесмен розповів, що дівчинка народилася з вродженою патологією.

Наприкінці жовтня 52-річний італійський бізнесмен Джанлука Ваккі і його 25-річна кохана Шерон Фонсека стали батьками — у пари народилася дочка, яку вони назвали Блум, інформує Ukr.Media.

Через два місяці після появи дочки на світ Ваккі і Фонсека вперше показали її фото (сім’я знялася для видання Hola!) і розповіли про малятко. Пара зізналася, що їхня дочка народилася з вовчою пащею — вродженою деформацією, що представляє собою розщеплення тканин твердого і м’якого піднебіння.

“З великою любов’ю ми хочемо поділитися історією народження нашої Блу. Ми дуже раді, що ви нарешті познайомилися з нею. Блум народилася з вовчою пащею. Наші душа і серце відразу ж були з нашою дочкою, але водночас і з усіма сім’ями, які теж зіткнулися з цим. Це трапляється з одним з 700 немовлят. Нам дуже пощастило, що в нас є відмінна команда лікарів і що в належний час вони зроблять операцію і таким чином допоможуть їй жити нормальним життям”, — розповіли вони.

Роман Шерон і Джанлука, який прославився завдяки своїм танцям в соцмережах, за що він отримав прізвисько “танцюючий мільйонер”, почався три роки тому. Дитина для Фонсеки стала першою, а ось щодо потомства її коханого в мережі зустрічається суперечлива інформація. За деякими відомостями, крім Блу, у бізнесмена є доросла дочка. За іншими, дочка від Фонсеки — його єдина дитина.