Джанлука Ваккі привіз додому новонароджену дочку.

27 жовтня 53-річний танцюючий мільйонер Джанлука Ваккі і 25 — річна Шерон Фонсека стали батьками — у пари народилася дочка Блю Єрусалима. Про те, що кохана зірки Інстаграма ось-ось народить, сам майбутній батько розповів у себе на сторінці, виклавши відео танців з моделлю в пологовому відділенні. А вже через кілька годин на світ з’явилася спадкоємиця пари, інформує Ukr.Media.

Ну, а тепер Джанлука показав який зворушливий сюрприз влаштував Шерон в день виписки з пологового будинку. У себе в акаунті Ваккі опублікував відео, на якому він разом з сім’єю повертається додому.

У ролику видно, що двір був прикрашений м’якими іграшками у вигляді ведмедів, а також фігурами слонів з рожевими повітряними кулями. У будинку були частування з ім’ям дочки пари, кілька тортів, а також зліпок живота Фонсеки. Ні сама Шерон, ні персонал будинку не змогли стримати сліз від такого милого привітання.

Нагадаємо, Джанлука і його обраниця разом ось уже два роки: у 2018-му модель все частіше почала з’являтися на сторінці танцюючого мільйонера на різних фото і відео. У травні пара повідомила про швидке поповнення.

До Шерон супутницею Ваккі була 34-річна Джорджія Габріеле. Але у 2017-му закохані несподівано розлучилися після 4 років відносин. Зараз, до речі, колишня Джанлуки теж щаслива мама — вона виховує однорічного сина від нового коханого.