Телеведуча здивувала своєю неймовірною сукнею від Frolov на Best Fashion Awards 2019.

В Україні не так часто проходять заходи з червоною доріжкою, куди імениті зірки одягають смокінги та вечірні сукні. BFA — якраз один із тих рідкісних випадків, коли на червоній доріжці можна побачити зірок українського шоу-бізу в розкішних образах. У BFA всього дев’ять категорій, і змагаються за премію лише дизайнери. Але негласне змагання серед зірок за найстильніший look теж нітрохи не гірше. Так, телеведуча Катя Осадча завітала на захід у розкішній сукні, інформує Ukr.Media.

Осадча з’явилася на червоній доріжці в шикарній сукні від Frolov з глибоким розрізом, який дозволив розглянути довгі та стрункі ноги телеведучої. Сукня в нюдових тонах і з цікавим декором підкреслила витончені форми телеведучої.

Образ Катерина Осадча доповнила пишними локонами й акуратною шпилькою у волоссі. «Тиждень вечірніх суконь», — підписала публікацію Катерина. На захід вона завітала зі своїм зірковим чоловіком, популярним українським телеведучим Юрієм Горбуновим. До речі, Катерина Осадча також була і ведучою шоу. Серед гостей церемонії були Тіна Кароль, Юлія Саніна, Маша Єфросиніна, Катерина Кухар, Ахтем Сєїтаблаєв, і багато інших.