На шоу «Голос країни» артисти трималися за руки.

Знаменитості регулярно підігрівають чутки про свій роман. Днями в мережі виклали відео, на якому знятий той момент, коли Тіна і Дан йдуть за лаштунками і тримаються за руки, як закохані, інформує Ukr.Media.

Відео було зняте в перерві між зйомками нокаутів «Голоса», які будуть виходити в ефір до 12 квітня. У ролику показали як Кароль бере участь у фотосесії та спілкується зі своїм піар-менеджером і колегами. Однак увагу привернула особлива ніжність між українською співачкою і Даном Баланом. Вони за лаштунками попри всіх, йшли взявшись за руки. Це знову відновило чутки про романтичні стосунки між артистами.

Слід зауважити, що за Тіною Кароль і Даном Баланом спостерігає вся країна ще з 2019 року. Особливу симпатію між тренерами проєкту «Голос» шанувальники розгледіли вже давно. Харизматичний молдованин не приховує, що має почуття до українки і називає її «Білою королевою». Водночас Дан Балан називає себе «Чорним королем» або «Дракулою». За парочкою з цікавістю спостерігають мільйони українців. При цьому Тіна Кароль не припиняє спростовувати чутки про їх роман. Співачка заявляє, що в її серці є місце поки що тільки для одного чоловіка — її 11-річного сина Веніаміна.