Арсену Мірзояну виповнилося 42 роки.

Українська співачка поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram зворушливим відео. На честь 42-річчя свого чоловіка, виконавця Арсена Мірзояна, Тоня зробила дуже милий сюрприз: величезна кількість шанувальників з усієї України записали привітання, яке було змонтовано в єдиний відеоролик. В кінці відео зіркового тата вітає його донька — 4-річна Ніна, інформує Ukr.Media.

Тоня поділилася зі своїми підписниками зворушливим відео. Її чоловіка привітала величезна кількість людей: від Львова до Одеси, з Запоріжжя, Рівного та інших міст нашої країни. Кінцівка зворушливого відео — це поздоровлення дочки Арсена і самої Тоні. «З днем народження, коханий! Довгих років! Вдячна всім, хто долучився», — написали Матвієнко в публікації.

Шанувальники долучилися до привітання, залишивши безліч коментарів. Потрібно нагадати, що тривалий час співачка жила в цивільному шлюбі з Арсеном Мірзояном, у 2016 році народила йому доньку Ніну (назвали на честь Ніни Матвієнко). У 2017 році пара оформила стосунки офіційно. У Тоні є старша донька Уляна від першого шлюбу.