Актуальні новини

Це дівчинка: Наталія Холоденко розсекретила ім’я доньки

Психолог і телеведуча поділилася подробицями пологів та першими днями життя з немовлям.

Відома психолог та учасниця проекту "Танці з зірками" Наталія Холоденко розповіла у своєму Instagram, що народила дівчинку – доньку назвали Вів'єн. Психолог додала, що таке ім’я їй спало на думку спонтанно і батько дитини її підтримав. Для виписки Наталія вибрала стильний наряд і туфлі на підборах. Холоденко зізналася, що пологи були складними, інформує .

Окрім того, Наталія Холоденко поділилася подробицями пологів та першими днями життя з немовлям:

«Дівчинку я народила сама (не сурогатна матір). Назвали її Вів’єн – ні на чию честь, просто прийшло ім'я в голову, тато підтримав. Прізвище у неї татове, а не моє. Я свого прізвища не зміню ніколи (у мене прізвище мого тата). Няні немає, допомагає тато дитини і близькі друзі, хто під руку потрапить. Пологи були природні Найстрашніше розклеїтись і виправдати це вагітністю. Тому тримаю себе в тонусі".

Також психолог поділилася як проходили пологи: «Пологи пройшли важко. Я завжди говорила, що пішли такі слабкодухі жінки, просять знеболювальне. Але ці пологи були набагато важчі за перші. За відчуттями», – ділиться психолог, а з недавніх пір і співачка Наталія Холоденко.

Також Наталія розповіла, що пологи були партнерськими, проте, хто є батьком її другої дитини, жінка на даний момент приховує. Нагадаємо, Наталія Холоденко виховує 6-річного сина Ларіона від першого шлюбу.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Руслана Писанка розповіла цікаву історію знайомства зі своїм чоловіком

Залишити відповідь