Актуальні новини

У 2021 році конкурс «Євробачення» відбудеться попри пандемію

Міжнародний вокальний конкурс «Євробачення» у 2021 році відбудеться, незважаючи на пандемію коронавіруса. Про долю музичного конкурсу розповів його коментатор, актор Грем Нортон, повідомляє BBC News.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1512846 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1512846{
margin: 0!important;
}
}

Він запевнив, що конкурс «безумовно відбудеться» цього року в звичному форматі. При цьому організатори допускають можливість використання запису виступів у разі, якщо конкурсанти не зможуть приїхати до Роттердаму (Нідерланди) або будуть змушені перебувати в карантині після прибуття туди. Для записаних номерів будуть визначені суворі правила.

Нортон також висловив сумнів у тому, що вокальне змагання пройде на стадіоні з 20 тисячами глядачів.

У вересні 2020-го організатори «Євробачення» представили чотири сценарії проведення заходу в 2021 році, підкресливши, що формат конкурсу буде залежати від епідеміологічної ситуації в світі.

  • Перший варіант є таким, до якого усі звикли. Він передбачає проведення конкурсу в концертному залі Ahoy в Роттердамі (Нідерланди), де будуть присутні журі та глядачі.
  • Другий варіант – введення деяких обмежень: в залі буде дотримуватися соціальна дистанція, скорочена чисельність міжнародних делегацій та представників преси.
  • За третім сценарієм, конкурсанти, які не зможуть приїхати до Роттердаму через закриті кордони, отримають можливість виступити дистанційно, перебуваючи на батьківщині.
  • Четвертий варіант передбачає повністю онлайн-формат. В такому випадку будуть скасовані усі супутні заходи в Роттердамі.

Раніше стали відомі дати проведення змагання – його фінал запланований на 22 травня.

Нагадаємо, що «Євробачення-2020», яке мало пройти в Роттердамі, було скасовано у зв’язку з пандемією коронавірусу. Україну на конкурсі мала представляти група гурт Go_A. На «UA: Суспільне» повідомили, що не будуть проводити додатковий національний відбір для конкурсу наступного року, тож минулорічний переможець представить Україну у 2021 році. Утім, за правилами «Євробачення» гурту доведеться змінити пісню.

  Сергій Жадан отримав німецьку Премію свободи

Залишити відповідь