Актуальні новини

У Франкфурті відкривається найбільший книжковий ярмарок

У Франкфурті-на-Майні в середу, 16 жовтня, починає роботу 71-й Франкфуртський книжковий ярмарок, найбільший у світі. Україна представлена великою кількістю видавництв.
Про це повідомляє Укрінформ.

Цього року на Українському національному стенді, який офіційно відкриється о 14 за місцевим часом, представлені 28 видавництв та інших організацій — найбільша кількість за роки участі у ярмарку (майже удвічі більше, ніж торік). Також книги кращого книжкового дизайну Книжкового Арсеналу, експозиція Українського інституту книги, на якій будуть книги, відібрані експертами для трьох каталогів: сучасної української прози, поезії та дитячих книг. На стенді, гасло якого Ukraine: History of Stories, представлять проєкти Ukraїner, Наші Інші і UPHA Made in Ukraine.
Окрім Українського інституту, книги вперше представить Український культурний фонд, який візьме участь у фестивалі ARTS+.
Традиційно проходитимуть читання, зустрічі з читачами, літературні презентації та обговорення. Заплановано, зокрема, презентацію німецького перекладу книжки колишнього бранця Кремля, режисера Олега Сенцова “Жизня” (“Leben”) і дискусія “П’ять років боротьби”, презентацію есе англійською Understanding Ukraine.
Програма Національного стенду нараховує 16 різнопланових подій. У них, зокрема, беруть участь Андрій Курков, Володимир Єрмоленко, Карл Шльогель, Вахтанг Кебуладзе, Юрій Андрухович, Таня Малярчук, Сергій Жадан, Мирослав Маринович, Алім Алієв, Гаська Шиян, Марілуїза Бек, Ірена Карпа та інші.
Загалом у виставці, яка проходитиме 16-20 жовтня, беруть участь 7450 експонентів із 104 країн; буде організовано 50 подій.

  Як з'явився мультфільм "Жив-був пес" і чому довелося змінити назву, а вовка зробити схожим на Джигарханяна

Залишити відповідь