Актуальні новини

У Києві навчатимуть, як правильно облаштовувати балкони

Проект “Всі. Свої” на вулиці Десятинній у Києві проведе маркет “Балкони і тераси”, де розкажуть, чому на балконі не потрібно зберігати банки і коробки, старі журнали та інший непотріб і як звільнити цей простір і перетворити його на місце сили.
На маркеті 120 українських брендів запропонують меблі, текстиль, освітлення, свічки, декор та інше.
 Також там буде багато рослин: “Украфлора” представить великий стенд для озеленення балконів і терас. Компанія проведе ряд майстер-класів, де навчить підбирати рослини для різних умов на балконах і терасах.

Крім того, на маркеті відбудеться лекторій: Олександр Димніч (CEO Sergey Makhno Architects) розповість (14:00-15:00), як його команда готувалася до найбільшої виставки дизайну в світі. Також у рамках лекторію інженер-проектувальник архітектурного бюро Buro-o Діма Макагон прочитає лекцію (15:30-16:30) на тему “Київські балкони як окремий вид мистецтва”.
“Тема балконів і терас для міст пострадянського простору все ще болюча. Вони перестали виконувати функцію об’єднання з вулицею, яку повинні були виконувати. Лекція допоможе розібратися, чому так сталося”, – повідомляють організатори.
Паралельно з маркетом “Балкони і тераси” пройде “Маркет кераміки”: 25 українських керамічних брендів представлять свої вироби: тарілки, чашки, келихи, глечики, вази, декор та багато іншого.
Де: вул. Десятинна, 12
Коли: 8-9 червня, з 10:00 до 20:00
Ціна: вхід вільний

  Джамала опублікувала архівну фотографію своєї сім'ї і поділилася подробицями про новонародженого сина

Залишити відповідь