Акторка не може жити без скандалів.

Ліндсі Лохан знову примудрилася завести вельми сумнівну лав-сторі. Цього разу бойфрендом акторки став сам син короля Саудівської Аравії, наслідний принц — Мохаммед бін Салман, інформує .

Як стало відомо, 33-річна Ліндсі та Мохаммед познайомилися минулого року. Вони зустрілися на змаганнях Formula One Grad Prix в Бахрейні. І з того часу принц, на якого Ліндсі справила незабутнє враження, не втрачає її з виду. Він постійно підносить їй дорогі подарунки — на зразок банківської картки з необмеженим кредитом. До того ж, особистий літак Мохаммеда — завжди до послуг акторки, і вона нерідко робить з принцом таємні перельоти в різні точки світу.

У всьому цьому не було б нічого особливого, якби не одна "деталь": принц одружений, і в нього є діти. Хоча Мохаммед ретельно приховує свою дружину від сторонніх, відомо, що в 2006 році принц попрощався зі статусом холостяка. Він зіграв весілля з принцесою Сарою бін Машхур бін Абдулазіз Аль Сауд. Дружина принца практично не з'являється на публіці та не супроводжує його під час офіційних візитів. Але Сара народила Мохаммеду чотирьох спадкоємців і зараз вона, як і раніше, є законною дружиною принца.

Саудівські журналісти вже дізналися про роман Ліндсі з одруженим принцом, і зараз назріває гучний скандал з цього приводу. Єдине, що може врятувати Лохан — це те, що принц відомий своїм крутим норовом, і зв'язуватися з ним бояться навіть його вороги. Адже, здавалося б, сумний досвід мав навчити Лохан хоч чого-небудь. Нагадаємо, в 2016-му акторка заявила, що її бойфренд Єгор Тарабасов, з яким вона мала побратися, намагався вбити її через ревнощі. А пізніше вона зізналася, що Єгор бив її й до цього.

  Фотошоп творить дива: Регіну Тодоренко запідозрили в обмані

З іншого боку, в Саудівській Аравії офіційно дозволено мати до чотирьох дружин. І, якщо того захоче Моххамед бін Салман, він може на цілком законній підставі включити Ліндсі в свій гарем. Ось тільки чи потрібно це самій акторці?