Актуальні новини

У Львові представили каталог “Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького”

Видання є колекційним і двомовним. Альбом «Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького» – це п’ятий том у серії «Державні зібрання України».
У галереї розповідають, що робота над каталогом розпочалася ще за життя Бориса Григоровича Возницького. У книжці – понад 500 сторінок з ілюстраціями, які знайомлять зі знаковими творами з експозицій Музею європейського мистецтва XIV-XVIII ст. у Палаці Потоцьких, Музею європейського мистецтва XIХ-XХI ст. у Палаці Лозинського, Музею Івана Георгія Пінзеля, Музею модерної скульптури Михайла Дзиндри, Олеського та Золочівського замків, інтер’єру та екстер’єру Каплиці Боїмів, яка є одним із відділів Львівської національної галереї  мистецтв.

Презентація відбулася у рамках 28-го Форуму видавців. Участь у представленні колекційного і знакового  альбому-каталогу взяв секретар РНБО України Олексій Данілов, який є одним із засновників серії таких видань. «Для нас це не є бізнес. Це – хобі. Хочемо залишити після себе щось у спадок», – зазначив Олексій Данілов.
Прийшов привітати упорядників і видавців каталогу «Львівська національна галерея мистецтв імені Б. Г. Возницького» Львівський міський голова, який подякував всім причетним до створення книжки за копітку і дуже важливу працю.
«Це унікальні речі! – зазначив, зокрема, Андрій Садовий. – Повірте мені, що такої якості, такого глибокого занурення, глибокого розуміння варто ще пошукати. Коли в Києві нещодавно був Патріарх Варфоломій, то я ж мусив йому щось подарувати від Львова. Подарував цю книгу. Те, що ви робите – це велика справа для України, тому що світ має знати про Україну».

Львівський міський голова вручив створювачам книжки – фотографам Михайлові Андрєєву та Олександру Липському і  художнику Євгенові Матвеєву подяки від громади міста.
Секретар РНБО Олексій Данілов на згадку про перебування у Львові і причетність до видання каталогу ЛНГМ  отримав від мера Львова статуетку «Лев».

  Настя Каменських кардинально змінила колір волосся

Варто додати, що роздрібну ціну книжки у ЛНГМ наразі не повідомляють. Натомість запрошують переглянути – у бібліотеці галереї, у Палаці Потоцьких. І просять стежити за анонсами: «Ми обов’язково повідомимо про старт продажу». Також обіцяють, що вже з 21 вересня альбом буде в найбільших бібліотеках України.
Тетяна КОЗИРЄВА, «День», ЛьвівФото «Дню» надали у Львівській міській раді

Залишити відповідь