Реперка згадала, як пережила розрив з бойфрендом.

Знаменита українська хіп-хоп і реп-виконавиця Alyona Alyona (Олена Савраненко) вперше поділилася подробицями особистого життя. Про минулі стосунки 29-річна артистка розповіла в інтерв’ю Маші Єфросиніній для програми “Іспит”, інформує Ukr.Media.

Співачка зізналася, що у неї було два серйозних романи ще до початку музичної кар’єри. З першим бойфрендом вона познайомилася в соцмережі, а з іншим — на реп-форумі.

“У мене були серйозні стосунки. Одні-майже рік, і другі — рік. З 24 до 25 і з 25 до 26 років — одні почалися, а інші закінчилися. Це було ще до популярності. З одним ми познайомилися через інтернет, не на сайті знайомств, в соцмережах, а з іншим — на реп-форумі”, — згадала Alyona Alyona.

Розрив з останнім чоловіком артистці дався нелегко. Оскільки все в її будинку нагадувало про колишнього бойфренда.

“Я цей розрив найважче в житті переживала. Моя депресія взагалі триває три дні, а тут місяці три. Я навіть не уявляла, що так може бути. Він пішов, а я залишилася. То пахне ним, тут він сидів, там він працював”, — зізналася реперка.

За словами Alyona Alyona, останні любовні стосунки у неї почалися в жовтні минулого року і тривали тільки місяць. Через гастрольний графік у співачки зовсім не було часу на хлопця.

“У мене минулого року в жовтні був роман, він тривав місяць. Він був побудований на “вау”,”клас”. Потім я зрозуміла — коли в мій графік вривається людина, я не можу його поміняти. Я виділяла людині з 10 вечора до 7 ранку. Як він себе відчуватиме? А у мене зобов’язання, домовленості про концерти. Тож я зрозуміла — як же важко! І я пішла сама”, — поділилася співачка.

  До чого сняться померлі родичі, що вони хотять передати з того світу?

Виконавиця зізналася, що зараз вона не може собі дозволити любовні стосунки через щільний графік. Однак, впевнена, що обов’язково знайде свою другу половинку.

“Я не хочу з ким попало. Я іноді ходжу на якісь побачення… Але я не переживаю, своє все одно знайде”, — заявила Alyona Alyona.