Актуальні новини

У Львові відзначили День Конституції Республіки Польща

Представники обласної і міської гілок влади взяли участь в урочистостях, які відбулися сьогодні, 3 травня.
Перший заступник голови Львівської облради Євгеній Гірник разом з Генеральним консулом Республіки Польща у Львові Елізою Дзвонкєвіч, начальником Львівської обласної військової адміністрації Максимом Козицьким, начальником Львівського гарнізону Павлом Ткачуком, заступником міського голови Львова Андрієм Москаленком та представниками громадськісті поклали квіти до пам’ятника поету та діячу національно-визвольного руху Польщі Адаму Міцкевичу.

«Польща – наш сусід та партнер, який дійсно розуміє та підтримує, – сказав, зокрема, перший заступник голови Львівської обласної ради Євгеній Гірник. – З початку війни вона допомагає нашій армії, веде гуманітарну місію.Сотні тисяч поляків стали родиною для українців, яким довелося покинути свої домівки та виїхати за кордон. Ми горді мати такого друга. Велика шана і вдячність Польщі та кожному її громадянину за сильну позицію і спільну роботу для перемоги.

Згодом урядники відвідали святкову літургію у Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Діви Марії.
Довідково:
Документ під назвою «Урядовий акт» був прийнятий у Речі Посполитій у 1791 році і вважається одним з найстаріших Основних законів у світі.
Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів

  Регіна Тодоренко поділилася зі своїми шанувальниками фото, на якому вона в ретро образі

Залишити відповідь