Цей день є відмінним приводом, який підкріплюється практичними діями – ще раз гучно нагадати, про те, що існує чимала проблема забруднення вод Світового океану.

70% площі нашої планети покривають океани. Як же можливо, залишити без уваги, цей настільки значимий для нас і для планети в цілому факт. Не обходити стороною вирішили і сильні світу цього, так в 1992 році в Ріо-де-Жанейро на одній з міждержавних конференцій була висунута ідея проведення такого цікавого свята, як День Світового Океану. Однак, офіційно розпочалися святкування цієї події лише з 2008 року, ця дата була призначена на 8 червня, інформує .

Святом, цей день, в широкому розумінні цього терміну не назвеш, скоріше це відмінний привід, який підкріплюється практичними діями — ще раз гучно нагадати, про те, що існує чимала проблема забруднення вод Світового океану, до якого входять усі океани нашої планети: Тихий, Атлантичний, Індійський і Північний Льодовитий.

Вода цих океанів, є природними легенями нашої планети, саме від її якості залежатиме те, наскільки чистим повітрям будемо дихати ми та наші діти. Одна з найважливіших частин біосфери, яка нам приносить собою не тільки якісний кисень, але й незамінні для нас лікарські препарати. І, звичайно ж, продукти харчування, рівних яким, за своєю вітамінною цінністю для організму, на суші, просто не знайти.

З кожним роком все більше і більше різноманітних організацій, приватних осіб, і просто співробітників дельфінаріїв, різних зоопарків і природоохоронних об'єктів, стають на захист мешканців океанських глибин, на захист збереження чистоти і неосяжності вод світових океанів.

Переслідуючи, безперечно благородну думку про збереження екологічної чистоти вод, а так само збереження популяцій різного роду жителів океанських глибин, ці люди готові на багато що. Відмінною можливістю якомога голосніше заявити про своє бажання, для них став Всесвітній День Океанів.

  Щасливий Влад Яма показав новорічне фото з дружиною

Також прийняттям цієї резолюції про оголошення 8 червня Всесвітнім Днем Світових Океанів, делегати різних країн, яких безпосередньо стосується тема судноплавства у протоках, що знаходяться поблизу держав, що з'єднують їх з іншими країнами, змогли грамотно врегулювати і узгодити свої пропозиції та закони щодо безпеки судноплавства. Не забувши при цьому відзначити не безпеку навігації, яку намагаються вирішити багато світлих голів.