Цей день є відмінним приводом, який підкріплюється практичними діями – ще раз гучно нагадати, про те, що існує чимала проблема забруднення вод Світового океану.

70% площі нашої планети покривають океани. Як же можливо, залишити без уваги, цей настільки значимий для нас і для планети в цілому факт. Не обходити стороною вирішили і сильні світу цього, так в 1992 році в Ріо-де-Жанейро на одній з міждержавних конференцій була висунута ідея проведення такого цікавого свята, як День Світового Океану. Однак, офіційно розпочалися святкування цієї події лише з 2008 року, ця дата була призначена на 8 червня, інформує .

Святом, цей день, в широкому розумінні цього терміну не назвеш, скоріше це відмінний привід, який підкріплюється практичними діями — ще раз гучно нагадати, про те, що існує чимала проблема забруднення вод Світового океану, до якого входять усі океани нашої планети: Тихий, Атлантичний, Індійський і Північний Льодовитий.

Вода цих океанів, є природними легенями нашої планети, саме від її якості залежатиме те, наскільки чистим повітрям будемо дихати ми та наші діти. Одна з найважливіших частин біосфери, яка нам приносить собою не тільки якісний кисень, але й незамінні для нас лікарські препарати. І, звичайно ж, продукти харчування, рівних яким, за своєю вітамінною цінністю для організму, на суші, просто не знайти.

З кожним роком все більше і більше різноманітних організацій, приватних осіб, і просто співробітників дельфінаріїв, різних зоопарків і природоохоронних об'єктів, стають на захист мешканців океанських глибин, на захист збереження чистоти і неосяжності вод світових океанів.

Переслідуючи, безперечно благородну думку про збереження екологічної чистоти вод, а так само збереження популяцій різного роду жителів океанських глибин, ці люди готові на багато що. Відмінною можливістю якомога голосніше заявити про своє бажання, для них став Всесвітній День Океанів.

  Художник-директор Франциск Ерфан представив власну творчу експозицію

Також прийняттям цієї резолюції про оголошення 8 червня Всесвітнім Днем Світових Океанів, делегати різних країн, яких безпосередньо стосується тема судноплавства у протоках, що знаходяться поблизу держав, що з'єднують їх з іншими країнами, змогли грамотно врегулювати і узгодити свої пропозиції та закони щодо безпеки судноплавства. Не забувши при цьому відзначити не безпеку навігації, яку намагаються вирішити багато світлих голів.