Актуальні новини

У Львові закрився актокінотеатр Kinolife Cinema

Автокінотеатр Kinolife Cinema у Львові, який відчинився на парковці «Арени-Львів» 14 травня, завершив сезон.

«Майже два місяці львів’яни відвідували карантинні кінопокази та насолоджувалися можливістю провести час поза домом. Однак, незабаром планується відновлення роботи звичайних кінотеатрів. А це означає, що автокінотеатр цього року виконав свою основну функцію – безпечне дозвілля для городян та гостей міста», – так пояснила ZAXID.NET закриття кінотеатру компанія Kinolife.

Там наголосили, що відкриття звичайних кінотеатрів доволило компанії повернутись до основної діяльності – міжнародної кінодистрибуції.

«Зовсім скоро на великих екранах можна буде побачити найкращі фільми міжнародного кінофестивалю ZIFF, а також романтичні короткометражки з усього світу Love Shorts», – обіцяє Kinolife.

ZAXID.NET також поцікавився, чи після відкриття кінотеатрів працюватиме Автокінотеатр на даху (на території ТВК «Південний»). Як розповів співорганізатор та керівник автокінотеатру на даху Ярослав Микитин, наразі він працює у звичному режимі. Можливо, відкриття кінотеатрів змусить переглянути плани.

Нагадаємо, що зараз у автокінотеатрі на даху можна подивитись фільми «Анна», «Джон Вік 3» та «Очима собаки». На 17 липня анонсовано живий концерт гурту «Мері».

Нагадаємо також, що представники міськради мають перевірити готовність кінотеатрів до відкриття. Імовірно, вони зможуть почати працювати 17 липня.

  У генпрокурора звинуватили віце-прем'єра Кириленко в лобізмі групи Kazka замість Maruv

Залишити відповідь