Актуальні новини

У Львові відбудеться музичний марафон пам’яті Василя Сліпака

У середу, 29 червня, виповнюється шість років від загибелі видатного оперного співака, львів’янина Василя Сліпака, соліста Паризької опери, волонтера, учасника російсько-української війни, Героя України.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1545243 { padding-bottom: 56.21%; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1545243{ margin: 0!important; } }

Василь Сліпак – соліст Паризької опери, волонтер, учасник російсько-української війни, Герой України

28 червня у Львівській національній філармонії стартує музичний марафон його пам’яті. Він був започаткований у 2017 році та щороку символічно проводиться в останні дні червня. Марафон об’єднує музикантів з багатьох країн, а його події відбуваються у різних куточках світу. Цьогоріч концерти пройдуть в Україні, Швейцарії та Франції.

28 червня о 19:00 у Львівській національній філармонії відбудеться відкриття 6-го міжнародного музичного марафону пам’яті Василя Сліпака «W Live. Василь Сліпак для перемоги». У виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії, вокального ансамблю «Kalophonia», співака Назара Савка та скрипаля Миколи Гав’юка, прозвучать твори видатних українських композиторів та українські пісні.

Серін де Лабом – французької сопрано корейсько-американського походження

29 червня о 17:30 марафон продовжить концерт «W Live. З Любов’ю з Франції» Серін де Лабом – французької сопрано корейсько-американського походження, яка співала в 11 різних концертах заради миру та благодійності для України в районі Берліна. 30 травня Серін приїхала до Львова в імпровізовану подорож, бажаючи поділитися музикою з українцями, висловити своє захоплення стійкістю і мужністю народу України та підтримати його. У концерті разом із вокалісткою ви почуєте знаних львівських піаністів Оксану Рапіту та Мирослава Драгана. Музиканти виконають твори світових класиків оперного репертуару.

Також 29 червня о 19:30 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбудеться концерт віолончельної музики «W Live. Молитва для Василя». Денис Литвиненко виконає дві сюїти для віолончелі (№3 та №4) Йоганна Себастьяна Баха. У пам’ять про усіх загиблих внаслідок війни Росії проти України прозвучить лемківська пісня «Плине кача».

  Гувернантка Анджеліни Джолі розповіла про дивні методи виховання дітей в сім'ї актриси

Оксана Рапіта та Мирослав Драган виконають твори світових класиків оперного репертуару

Усі кошти від продажу квитків будуть передані на потреби нашої львівської 80-ї ОМДШБ для придбання автомобілів та термовізійних дронів.

Фото Данила Бедрія та Юрія Грязнова

Залишити відповідь