З’явилися чутки, що принц Гаррі почав «занадто мило» спілкуватися з знаменитістю.

Дружина герцога Сассекського принца Гаррі Меган Маркл влаштувала сцену ревнощів своєму чоловікові з-за спілкування з співачкою Адель. Згідно з наявною інформацією, він почав часто відвідувати артистку, яка проживає неподалік, інформує Ukr.Media.

Принц і англійська співачка були знайомі вже досить давно. Раніше вони разом проживали в Лондоні, а також займалися благодійністю. І Гаррі, і Адель допомагали жертвам пожежі в хмарочосі Grenfell Tower.

Після переїзду в США принц Гаррі вирішив відновити знайомство і зайшов до Адель з візитом ввічливості, благо вона жила неподалік від особняка, орендованого герцогським подружжям. Про подію стало відомо від джерела серед прислуги співачки. Інформатор також уточнив, що співачка вирішила пригостити принца алкоголем.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Однак на одному поході в гості справа не закінчилася. Гаррі відвідав Адель не менше трьох разів, поки дружина нарешті не звернула увагу на те, що відбувається. Річ у тім, що вона присвячує більшу частину свого часу турботі про сина та пошуку роботи в інтернеті. На цей час ні вона, ні принц не володіють власним джерелом доходу.

Водночас Гаррі, судячи з усього, зіткнувся з проблемами на новому місці проживання. Він вже розповідав, що життя в Каліфорнії дається йому непросто, оскільки він не був готовий до настільки різкої зміни укладу. Судячи з усього, деякий занепад сил змусив аристократа потягнутися до спорідненої англійської душі.

Одна з подружок Меган Маркл повідомила, що ревнива дружина не відразу помітила часті відлучення чоловіка. Але, як тільки все таємне стало явним, герцогиня влаштувала Гаррі скандал. Навряд чи вона запідозрила зраду, однак надалі відвідувати Адель заборонила.

  «Океан Ельзи» випустив нову пісню разом з гуртом Kalush

Варто сказати, що життя королівської сім’ї насправді трохи більш проблематичне, ніж можна було б собі уявити з боку.