Актуальні новини

У нас “республіканська форма правління”: дружина Зеленського розповіла про відносини у родині

Дочка незадоволена татовою політичною кар’єрою, повідомила дружина Зеленського.

Дружина шоумена і кандидата в президенти Володимира Зеленського – Олена – повідомила, що у них в сім'ї "республіканська форма правління", інформує .

Чоловік здійснює загальне стратегічне керівництво, а домочадцям надана свобода дій, розповіла дружина кандидата.

За її словами, у них в сім'ї "народ" не обтяжений ніякими обмеженнями.

"…Республіка (сім'я – як міні-держава), звичайно. Сподіваємося, лад у нас демократичний. Папа здійснює загальне стратегічне керівництво, а далі нам надана свобода дій…", – сказала Олена Зеленська.

Дружина кандидата в президенти поділилася, що їх молодший син – 6-річний Кирило поки не дуже цікавиться татовою кар'єрою, його більше хвилює, чи зможе той сьогодні з ним пограти, а старша дочка – 14-річна Олександра – "у стані юнацького максималізму виражає активне невдоволення".

"Їй не хочеться, щоб тато поринав у світ політики, ставав схожим на представників політичного бомонду, яких вона бачить по телевізору. Я намагаюся їй пояснити, що в будь-якому середовищі можна залишатися самим собою, зберігати порядність і принциповість, і що тато точно зможе це зробити", – додала дружина Зеленського.

Додамо, що раніше Олена Зеленська поділилася, що після того, як її чоловік Володимир Зеленський став кандидатом у президенти на виборах-2019, в їх житті відбулися зміни, пов'язані з безпекою.

"Звичайно, відбулися зміни, пов'язані, в першу чергу, з безпекою. Тому, з міркувань безпеки, я не буду про це говорити. А в цілому все залишилося як і раніше. Насправді, змінилося не так багато – тато так само багато працює, але при цьому приймає на себе величезну хвилю негативу, що не може не втомлювати. Але дітей ми намагаємося якось від цього огороджувати", – зазначила дружина кандидата.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  Наталія Холоденко скоро стане мамою

Залишити відповідь