Актуальні новини

Учасник “Танців з зірками” побився зі злочинцем

Женя Кот врятував жінку.

Зірка танцювального проекту "Танці з зірками" Женя Кот не на жарт налякав шанувальників новим відео в Instagram. Хореограф опублікував ролик, на якому б'ється з злочинцем в супермаркеті, інформує .

На відео видно, як невідомий чоловік погрожував працівниці магазину пістолетом. У цей момент Женя виявився поруч і, недовго думаючи, побіг рятувати ситуацію. Відео танцюрист прокоментував коротко і лаконічно: "І таке буває. Лікоть все ще болить…"

У мережі відразу ж розгорілися бурхливі обговорювання того, що сталося. Шанувальники в коментарях написали, що Кот вчинив як справжній герой, проявивши всю сміливість і мужність.

"Ви молодець що не побоялися", "Дуже гідний вчинок. Просто молодець. Вчинив дуже сміливо і по-людськи", "Герой, правда…не кожен би підійшов!", "Женя ви молодець.. приклад", – пишуть фоловери.

Однак, радості шанувальників виявилося марним. З'ясувалося, що це була всього лише сцена з майбутнього фільму "Давай танцюй", в якому Жені дісталася епізодична роль самого себе.

"Я зіграв в українському танцювальному екшн нехай і не більшу роль, але я граю сам себе, і це насправді офігєть, як не просто. Але аналіз своєї пластики, думок і внутрішнього монологу, це не вперше для мене, як артиста. Тим більше, я ще і танцював. Ще парочку фільмів – і я риба у воді Голлівуду", – прокоментував Кіт.

Підпишіться на новини «UkrMedia» в або .

  На швейцарському каналі Діаспора ТВ стартувала україномовна телепрограма для біженців

Залишити відповідь