Актуальні новини

У прокат виходять фільм «Фуріоза: Шалений Макс. Сага»

У прокат виходить черговий фільм з франшизи Джорджа Міллера «Шалений Макс». Глядачі зможуть побачити «Фуріозу», історію перетворення дівчинки на воїтельку. Нас очікують перегони на химерних вантажівках, небагатослівні герої та пост апокаліптичний всесвіт.

@media (max-width: 640px) { #mobileBrandingPlace1586046 { min-height: 180px !important; z-index: 9; } .simple_marketplace_news_list #mobileBranding1586046{ margin: 0!important; } .mobile-branding-wrapper { min-height: 200px } }

Світова прем’єра фільму відбулась на Каннському фестивалі. Таким чином це перша ластівка офіційної програми, яка в українські кінотеатри.

Новий фільм франшизи розповість передісторію героїні, яку ми вже бачили у картині «Шалений Макс. Дорога люті». Цю картину також показували у Каннах, Фуріозу в ній зіграла Шарліз Терон. Зараз ми побачимо Аню Тейлор-Джой (Фуріозу у дитинстві зіграла Аліла Браун).

Історія розпочинається приблизно за 15-20 років до подій у «Дорозі люті». Ще маленькою дівчинкою Фуріозу викраде з рідних Зелених Земель банда байкерів-мародерів під головуванням Дементуса (Кріс Гемсворд).

Між двома бандами байкерів розпочинається війна. А ще вони воюють з племенами, в яких є нафтопереробний завод та зброя. Щоб вижити, Фуріозі доведеться стати безкомпромісною та жорстокою, присвятивши життя двом цілям – поверненню додому та помсті Дементусу.

Дівчина, як то кажуть, живе не словом, а ділом, адже у Ані Тейлор-Джой усього десь 30 реплік. Для порівняння, в «Шаленому Максі: Дорога люті» у Шарліз Терон їх було 83.

Так, тут мало говорять, компенсуючи розмови бійками та шаленими перегонами пустелею. У «Фуріозі» є шалена 15-хвилинна екшнсцена, на зйомки якої знадобилось 78 днів, і кожен день було задіяно близько 200 каскадерів.

Режисер вважає, що багато слів заважає темпові розповіді. «Проблема з діалогом полягає в тому, що він уповільнює рух, а фільмом найкраще насолоджуватися на високій швидкості», – вважає Міллер. Він вважає, що кінематограф потрібно повернути до його первісного змісту – атракціону. Хоча Канни – зовсім не те місце, де з тим можуть погодитись.

На відміну від «Дороги люті», яка знімалась в Намібії, зйомки «Фуріози» відбулися здебільшого в Австралії, на батьківщині Міллера та Гемсворда. А от британка АняТейлор-Джой поскаржилась на прес-конференції, що зйомки стали для неї найбруднішими та найскладнішими.у кар’єрі.

  Українські фільми "Додому" та "Пофарбоване пташеня" увійшли у лонглист “Оскара”

У масовку Міллер запросив колишніх злочинців, так що виглядає усе це разом максимально колоритно.

Очевидно, що таке кіно варто дивитись на великому екрані.

Франшиза «Шалений Макс»

  • 1979 – «Шалений Макс» (Макс – Мел Гібсон),
  • 1981 – «Шалений Макс-2»,
  • 1985 – «Шалений Макс-3»,
  • 2015 – «Шалений Макс: Дорога люті» (Макс – Том Гарді)

Залишити відповідь