Актуальні новини

У Вінниці готуються до проведення масштабної агропромислової виставки

З 7 по 9 вересня 2021 року на території аеропорту «Вінниця» проходитиме агропромислова виставка «АГРО-Вінниця». У ній візьмуть участь близько 200 вітчизняних виробників та дилерів провідних іноземних виробників сільськогосподарської техніки. Учасники представлятимуть нову техніку та устаткування, інноваційні рішення та технології, що дозволятиме аграрному бізнесу розширювати свої можливості та виходити на нові потужні рівні. Як повідомляє Вінницька ОДА, агровиставка буде максимально інтерактивною та прикладною, під час події відбуватимуться масштабні польові демонстрації  роботи техніки, демопокази різних комбайнів та тест-драйви.
«На виставці буде представлена широка лінійка сільськогосподарської техніки та устаткування від найвідоміших виробників та дилерів. Відбудуться видовищні демо-покази на ґрунті, який не оброблявся більше 3-х років. Це дасть змогу оцінити ґрунтообробну техніку при найскладніших умовах та обрати кращих із кращих, – йдеться у повідомленні. – Якісні поради, новини аграрного ринку, сучасні тенденції, консультації щодо отримання державної підтримки можна буде почути під час ділових заходів – тематичних форумів та конференцій. Адже участь у діловій програмі «АГРО-Вінниця» візьмуть представники профільних міністерств, асоціацій, бізнесу та міжнародні експерти».
Як пояснюють в ОДА, Вінниччину для проведення агропромислової виставки обрали недаремно. Регіон має один із найпотужніших в Україні агропромисловий комплекс, який демонструє високі темпи розвитку та вагомі результати господарювання.Неодноразово, впродовж останніх років, Вінницька область займала перше місце серед регіонів України за обсягами та темпами виробництва зернових культур, цукрових буряків, картоплі, плодоягідної продукції, м’яса, молока, чисельністю поголів’я ВРХ, корів та птиці. Крім того, область є привабливою платформою для інвесторів. Наразі на Вінниччині реалізується близько 100 інвестиційних проєктів.
Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

  Привітання випускникам на останній дзвінок 2016

Залишити відповідь