Актуальні новини

На Берлінале відбулась прем’єра фільму Абеля Феррари про Україну

На 74-му міжнародному кінофестивалі поза конкурсом показали документальний фільм американського режисера Абеля Феррари «Сіль на рани» про війну в Україні.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1580278 {
min-height: 180px !important;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1580278{
margin: 0!important;
}

.mobile-branding-wrapper {
min-height: 200px
}
}

Режисер побував в Україні у 2022 році зі своєю знімальною групою. Він відвідав Гостомель, Бучу, Бородянку та поспілкувався з українськими військовими, мешканцями, що пережили окупацію, а також з Володимиром Зеленським та Андрієм Єрмаком.

Український військовий розповів режисеру про тяжке поранення, про те, як загинули його товариші, як він дочекався допомоги і дивом вижив, провівши два дні на полі бою. Інший військовий розповів про тортури в російському полоні. Усі герої фільму мають страшний досвід.

Вони не підписані, їхні імена ми побачимо лише у фінальних титрах, що робить усіх героїв рівними. Також режисер долучив до розповідей кадри хроніки, зокрема повітряний бій у Гостомелі.

Кадри з України доповнені фрагментами виступу співачки Патті Сміт у паризькому центрі Помпіду. Сміт виконує свої пісні та декламує тексти Антонена Арто, Артюра Рембо та Рене Домаля. Її шоу не пов’язане з війною в Україні, але було потрібне для контрасту. Феррара пояснив, що вважає Сміт втіленням життя, а російську агресію – уособленням смерті та хаосу. Феррара поїхав в Україну, щоб знайти причини війни. На це питання він так і не зміг відповісти.

Нагадаємо, 72-річний Абель Феррара відомий завдяки фільмам «Місто страху» (1984), «Поганий лейтенант» (1992), «Марія» (2005), «Пазоліні»(2014) тощо.

  Дженніфер Лопес і Бен Аффлек почали зустрічатися — після того, як співачка розлучилася з Алексом Родрігесом

Залишити відповідь