Вони дуже гарна пара.

Катя Осадча опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram зворушливий пост, в якому привітала свого зіркового чоловіка — телеведучого Юрія Горбунова — з річницею весілля, інформує Ukr.Media.

Ось уже три роки Осадча та Горбунов офіційно в шлюбі, вони ростять спільного синочка Івана, і дуже щасливі один з одним. Катя не змогла не привітати чоловіка зі святом, і зворушила своїх численних фоловерів милою публікацією.

Катерина опублікувала спільне з Юрієм фото, на якому мило притискається до зіркового чоловіка. Судячи з усього, сімейний кадр був зроблений за лаштунками вокального проекту «Голос», в якому Катя і Юрій виступають в ролі ведучих. До речі, Осадча та Горбунов дуже часто працюють разом, і знаходяться поруч один з одним не тільки вдома, але і на знімальному майданчику.

«Три роки тому ми сказали один одному — так. Три роки ти мій чоловік. Юрій Горбунов, спасибі тобі за те, що ти є в моєму житті. Все інше скажу особисто», — зворушливо підписала сімейний кадр Осадча.

Прихильники привітали зіркову сім’ю з їх датою, і зазначили, що їх пара — одна з найкрасивіших в українському шоу-бізнесі.