Актуальні новини

Український фільм «Забуті» про війну на Донбасі вийшов онлайн

Фільм Дарії Онищенко «Забуті» тепер можна подивитись онлайн. Драму про російсько-українську війну, відзначену на Варшавському кінофестивалі, виклали на сервісі інтернет-телебачення Sweet.TV.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1510610 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1510610{
margin: 0!important;
}
}

Автори картини вирішили не відкладати прем’єру та випустили фільм у прокат у вересні, під час пандемії. Тож далеко не всі бажаючи змогли піти до кінотеатру та подивитись фільм. Тепер це можна надолужити.

«Забуті» – історія кохання тих, хто не забув, ким є насправді, і про кого не маємо права забути ми у той час, коли війна нищить все навколо. У центрі сюжету – молода жінка Ніна, колись вчителька української мови. Вона залишилась у Луганську без роботи, адже тепер її фах не потрібен. Одного дня вона знайомиться з Андрієм, юнаком, який вивісив у Луганську український прапор. Виконавець ролі Андрія Даниїл Каменський значно виріс після фільму «Сторожова застава». Ніну зіграла Марина Кошкіна.

Важливою частиною стрічки є відеоперформанс Марії Куліковської. Марія власноруч розстріляла 6 фігур-зліпків, створених у процесі зняття форм з тіла художниці, і відлитих в балістичному милі, та зіграла роль пропагандистської журналістки. Ця сцена відтворює реальні події, які сталися у 2014 році зі скульптурами художниці на території захопленого бойовиками так званої «ДНР» арт-центру сучасного мистецтва «Ізоляція» у Донецьку.

«Цікаво, але зараз під час пандемії «забутими» відчули себе усі, світ зупинився і всі військові конфлікти світу пішли на задній план, зникли з перших новинних стрічок – але війни не закінчуються тільки тому, що про них припинили говорити, вони продовжують руйнувати життя людей», – розповіла ZAXID.NET режисерка фільму Дарія Онищенко.

Подивитися фільм “Забуті” онлайн можна за посиланням.

  Творча команда шукає творчих дітей

Залишити відповідь