16 травня в Тель-Авіві відбувся другий півфінал Євробачення-2019.

В ніч з 16 на 17 травня в Тель-Авіві (Ізраїль) відбувся другий півфінал Євробачення-2019, під час якого за місце в гранд-фіналі боролися 18 країн-учасниць, інформує .

Незабаром після завершення півфіналу в таблицях букмекерських прогнозів відбулися помітні зміни: фаворит цього року Дункан Лоуренс (Нідерланди) зміцнив свою позицію, у той час як його суперник Сергій Лазарєв (Росія) знову втратив очки і тепер не входить навіть в топ-5.

Ось уже кілька тижнів поспіль 25-річному Дункану Лоуренсу пророкують впевнену перемогу в Євробаченні-2019. У другому півфіналі представник Нідерландів виступив зі своєю піснею Arcade, після чого відсоток ймовірності його перемоги зріс з 33% до 43%.

На друге місце в прогнозах вирвалася Австралія (12%), на третьому закріпилася Швеція (7%).

Представник Росії Сергій Лазарєв, якого спочатку назвали впевненим переможцем конкурсу в цьому році продовжує втрачати очки. На поточний момент виконавець спустився з 4-го місця на 6-е, а показник ймовірності його перемоги складає всього 5%.

У першу п'ятірку на даний момент також входять Швейцарія (6%) та Азербайджан (5%).

Нагадаємо, гранд-фінал Євробачення-2019 відбудеться вже 18 травня. У ньому за головну перемогу в конкурсі змагатимуться 26 виконавців: з 10 фіналістів з кожного півфіналу, учасники "великої п'ятірки "Євробачення" (Німеччина, Іспанія, Франція, Італія і Великобританія) і країна-господиня, в даному випадку Ізраїль