Актуальні новини

В Києві показали офіційний логотип Чорнобильської зони

Чорнобильська зона відчуження отримала офіційний логотип. Його безкоштовно розробляла українська креативна агенція Banda Agency, відомим проектом якої є брендинг Ukraine Now.

Бренд і логотип Чорнобильської зони було представлено у п’ятницю, 19 лютого, в Києві за участю заступника голови Державного агентства України з управління Зоною відчуження Максима Шевчука, першого заступника міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдана Боруховського та голови Державного агентства розвитку туризму Мар’яни Олеськів.

За основу логотипу, який Banda Agency розробила за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства з управління Зоною відчуження та Державного агентства розвитку туризму, взято форму поверхні реактора, з якого все почалося. Як пояснили творці логотипу, це відправна точка існування лого, наче це логотип Чорнобиля’86. І з кожним роком зображення змінюється та поступово зникає. Кінцева точка існування лого – 2064 рік, коли Чорнобильську електростанцію буде повністю виведено з експлуатації.

@media (max-width: 640px) {
#mobileBrandingPlace1514720 {
padding-bottom: 56.21%;
z-index: 9;
}

.simple_marketplace_news_list #mobileBranding1514720{
margin: 0!important;
}
}

Фото Banda Agency

Banda Agency – українська креативна агенція, що діє з 2011 року. Серед відомих проектів агенції – Новий брендинг України Ukraine Now, брендинг Євробачення 2017 Celebrate diversity, новий бренд ВДНГ.

  Настя Каменських виставила свіжий кадр, а шанувальники похвалили фото

Залишити відповідь